Restbet Para Çekme - Restbet Para Yatırma Yöntemleri

Restbet Para Yatırma

Restbet para yatırma çekme modelleri nelerdir, Restbet para çekme yöntemleri ve yatırma yöntemleri nelerdir.

Kullanıcıların kolaylıkla yatırım yapabilmeleri için pek çok güvenilir para yatırma seçeneği sunan Restbet para yatırma çekme ve aynı zamanda işlemleri de güvenli bir ağ üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sayede kişisel ve finansal bilgileriniz güvende kalır ve içiniz rahat bir şekilde para yatırabilirsiniz.

Restbet Para Yatırma Çekme Yöntemleri

Restbet 2021 Papara ile Para Yatırma Çekme

Bahis sitelerinden sıklıkla kullanılan yatırım yöntemlerinden birisi olan Papara, Restbet tarafından da desteklenmektedir. Restbet para yatırma çekme yöntemleri;

Restbet Papara ile para gönderebilmek için öncelikle bir hesap açmalısınız. Türkiye’de resmi olarak geçerliliği olan bu sistemden faydalanmak için Papara.com’u ziyaret edebilirsiniz. Sitede belirtilen adımları takip ederek 10 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde üyeliğinizi oluşturabilir dilerseniz mobil uygulama üzerinden dilerseniz de resmi site aracılığıyla para transferlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Restbet Parapa ile para yatırmak için Restbet hesabınıza giriş yaptıktan sonra para yatırma seçeneklerine girebilir ve Papara’yı bulabilirsiniz.
 • Yatırım tutarını size verilen kolay seçenekler arasından seçebilir ya da istediğiniz tutarı girebilirsiniz.
 • Bir sonraki adımda karşınıza işlemi manuel olarak mı otomatik olarak mı yapmak istediğiniz sorulur.
 • Otomatik olarak para yatırmak için Papara giriş bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir. Daha sonra telefonunuza gelen onay SMS’indeki kodu girerek yatırımı tamamlayabilirsiniz. Papara bilgileriniz kesinlikle Restbet tarafından kaydedilmeyeceği için içiniz rahat olabilir.
 • Restbet para çekmek için manuel işlemlerde ise Restbet’in Papara hesap numarası sizinle paylaşılır. Ardından Papara’ya girip hesap numarasına para gönder seçeneği aracılığı ile transferi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra Restbet’e geri dönerek adınız ve soyadınızı girmeli, girmiş olduğum hesap bilgileri ile gönderim yatırım seçeneğine tıklamalısınız.
 • Birkaç dakika sonra bakiyeniz güncellenecektir.

Restbet Cepbank ile Para Yatırma Çekme 2021

Restbet para yatırma işlemi için Pratik yatırım yöntemlerinden birisi olan Restbet Cepbank ile para yatırmak için bankanızın mobil uygulamasını indirmeli ve hesabınıza giriş yapmalısınız. 20 TL ile 500 TL arasında yapabileceğiniz yatırımlarda kullanabileceğiniz yöntem genellikle 5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Ancak kimi zaman yaşanan yoğunluk nedeniyle paranızın hesabınıza geçmesi 30 dakikayı bulabilir.

 • Restbet Cepbank ile para yatırmak için öncelikle bankanızın mobil uygulamasına girmeli ve para gönderme seçeneklerini bularak cepbankın içerisine girmelisiniz.
 • Karşınıza çıkan formda bir alıcı ve gönderici numarası girmeniz istenir. Birden fazla hattınız varsa iki bölüme de kendinize ait bir numara girebilir ya da onay kodunu öğrenebileceğiniz bir arkadaşınızın numarasını verebilirsiniz.
 • Alıcı numarasının sahibinin doğum tarihi ve T.C kimlik numarasını girip ne kadar göndermek istediğinizi yazdıktan sonra işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • Daha sonra Restbet’e girmeli ve yatırım bildirim formları arasından cepbankı seçmelisiniz.
 • İlk olarak hangi bankayı kullandığınız sorulacaktır ve bankanın kullandığı sisteme uygun bir form karşınıza çıkar.
 • Gönderen ve alıcının numarası, alıcının kimlik numarası ve referans konusunu girdikten sonra yatıracağınız tutarı da girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Restbet Kredi Kartı Para Yatırma Çekme

Restbet hesabınıza para yatırmak için Restbet kredi kartı kullanmak istiyorsanız 3 farklı yöntemden faydalanabilirsiniz. XE kredi kartı yöntemini tüm müşteriler kullanabilir. 2. Seçenekten faydalanabilmek için önceden en az 2 kere hesabınıza farklı yöntem ile para yatırmış olmanız gerekmektedir. 3. Yöntem olan anında kredi kartını kullanabilmek için ise en az 5 kere para yatırmış ve çekmiş olmanız şarttır. Hangi yöntemi kullanacak olursanız olun izleyeceğiniz adımlar aynıdır.

Restbet Kredi kartı dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kartınızın Aktif bank, İş bankası, İNG, TEB ve Akbank’a ait olmamasıdır. Bu bankaların kredi kartı ve banka kartlarını kullandığınız takdirde yatırımınız kabul edilmez. Ayrıca bir kerede en fazla 500 TL yatırabilir ve bir günde üçten fazla işlem gerçekleştiremezsiniz. Aylık yatırabileceğiniz en yüksek tutar ise 20.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

 • Restbet para yatırma Kredi kartı ile para yatırma bölümüne girdiğinizde öncelikleRestbet sizinle dikkat etmeniz gereken önemli noktaları paylaşır. Okudum butonuna bastığınızda ise para yatırma bölümüne aktarılırsınız.
 • Restbet kredi kartı ödemelerinde de diğer ödemelerde olduğu SSL kullanmakta ve bilgilerinizin çalınmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca kart numarasını sanal klavye ile girerek bilgisayarınızda bir güvenlik sorunu mevcutsa bunun da önüne geçebilirsiniz.
 • Kart numarası, kartın üzerindeki ad ile soyad, son kullanım tarifi ve CVC2 nosunu girdikten sonra ödemeyi oluşturdiyebilirsiniz.
 • Son olarak 3D kontrolünü tamamladıktan sonra paranız hesabınıza geçecektir.

Restbet Banka Havalesi ile Para Yatırma Çekme

Restbet hesabınıza havale ve EFT yoluyla oldukça kolay bir şekilde para yatırabilirsiniz. Restbet para çekme ve yatırma için dikkat etmeniz gereken tek nokta işlemi kendinize ait bir banka hesabı üzerinden gerçekleştirmektir.

 • Restbet canlı destek bağlantısı yaparak hangi bankaya ne kadar para yatırmak istediğinizi bildirmelisiniz.
 • Canlı destek çalışanları sizinle bir hesap numarası paylaşır.
 • Aldığınız bilgileri bir kenara yazabilir ve dilediğiniz tutardaki yatırımı bu hesaba yapabilirsiniz.
 • Restbet’e geri dönerek Restbet para çekme seçeneklerinden banka transferini seçebilir ve hangi bankaya ne kadar yatırdığınızı yazabilirsiniz.
 • Restbet yetkilileri kısa sürede yatırımınızı kontrol eder ve hesabınıza paranızı yansıtır. Ayrıca beklemede olan işlemlerinizi de sistemden kontrol edebilirsiniz.

Restbet Bitcoin ile Para Yatırma Çekme

Restbet hesabınıza Bitcoin ile para yatırmak için öncelikle bir Bitcoin cüzdanınız olması gerekir. Ufak bir araştırma yaparak güvenilir aracı kurumlardan faydalanarak kolaylıkla bir hesap oluşturabilirsiniz.

Restbet para yatırma seçeneklerinden Bitcoin’i bulduktan sonra yatırım miktarınızı yazabilirsiniz. Restbet Bitcoin cüzdanı sizinle paylaşılırken aynı zamanda aktarmanız gereken Bitcoin tutarı da yazılacaktır. Kendi cüzdanınıza giderek Restbet’in cüzdanına yatırım işlemini tamamladıktan sonra Restbet’e dönerek işlemi tamamladım seçeneğine tıklayabilirsiniz.  Birkaç dakika içerisinde kontrol edilerek paranız hesabınıza aktarılır.